Gorset i matowe lusterko :)

22:29 Mitsukki 2 Comments

Jak pisałam ostatnio - moje paznokcie przeżywają kryzys, tu się złamało, tam się złamało, aż w końcu spiłowałam na krótko i okrągło. W dodatku akurat miałam niewiele czasu do wyjścia, więc na szybko położyłam na paznokcie jeden lakier. A potem go zmatowiłam i wyszło matowe lusterko ;) Ale o lusterku zaraz.


Najpierw pokażę Wam pazurki sprzed kilku miesięcy - nie pamiętam czemu ich nie wrzuciłam. Co prawda przyjaciółka kilka razy mi przypominała, ale jakoś za każdym razem akurat coś innego zmalowałam i gorsety musiały poczekać. Dzisiaj nadszedł ich dzień :)


Gorsety zostały zmalowane:
Essence colour&go 50 Irreplaceable - cudny beż ze złotawo-zielonkawymi drobinkami. Świetny solo jako szybki mani.

Golden Rose Care+Strong 145 - pierwszy czerwony lakier jaki kupiłam, kiedyś go uwielbiałam, to już druga buteleczka, ale jakoś... Nie przepadam za lakierami Golden Rose. Kilka mam, ale w sumie ta czerwień to jedyny kolor jaki mi się faktycznie podobał. Reszta była kupowana, bo akurat potrzebowałam jakiegoś koloru.

Rimmel CCUK Diamond Gloss Nail Polish 246 Zircon - dorwałam go kiedyś w koszyczku wyprzedażowym w Naturze. Uwielbiam! Cudownie błyszczy i to on będzie występował jako matowe lusterko :)

My Secret French Manicure 01

Golden Rose Nail Art 106

Claire's złoty, beznumerkowy

I pora na lusterka :) Jak wyżej wspomniałam, lusterka powstały za pomocą pięknej błyskotki Rimmel CCUK Diamond Gloss Nail Polish 246 Zircon. Po pomalowaniu ruszyłam pod okno, żeby zrobić zdjęcia i uderzyło mnie jak ten lakier cudownie odbija światło :) Nie jest to co prawda efekt jak po naklejkach, ale moim zdaniem zbliżony do tych szalonych lakierów, które twierdzą, że są lustrzane, mimo, że nie są ;) Ponieważ dawno nie miałam matowych paznokci, na wierzch poszedł Essence matt top coat.You Might Also Like

2 komentarze:

  1. Druga wersja Twoich paznokci podoba mi się bardziej:-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :) Jeśli zadasz mi pytanie, odpowiem na nie pod danym postem ;)

Obsługiwane przez usługę Blogger.