Gazetowe

10:50 Mitsukki 2 Comments

Wcześniejsze gazetowe :)
My newspaper nails :)

Akurat udało mi się dorwać artykuł o Selectorze, więc byłam przeszczęśliwa mając "Klaxons", "La Roux" i "z Anglii" na paznokciach.
Biały lakier to Pierre Rene do french manicure (jest cudowny, bo jest mleczno-transparentny, a cierpię na obsesyjny lęk przed paznokciami wyglądającymi jak pomalowane korektorem;) )
Na serdecznym test konadowy - kiedy przyszły moje płytki po prostu MUSIAŁAM je na czymś wypróbować, a gazetowymi paznokciami jeszcze nie zdążyłam się nacieszyć, więc nie chciałam ich zmywać. Dlatego też większy kwiatek jest dziwnie urwany z brzegu - dopiero zapoznawałam się ze stempelkiem i źle wymierzyłam ;)
Luckily I found an article about Selector Festival, so I was really happy having "Klaxons", "La Roux" and "from England" on my nails.
The white nail polish is from Pierre Rene french manicure (I love it because it's milky-transparent white, and I hate white nail polishes that look on nails like white correcting pen).
There is also Konad stamp - I had to try it as soon as I opened a package with it and I didn't wanted to remove these newspaper nails. So that is the reason why the bigger flower is kinda messy - it was my first stamp :)


A z okazji zdanego dzisiaj egzaminu planuję wieczorem kolejne starcie z makaronikami (i przy okazji po raz pierwszy będę używać barwników, zobaczymy co wyjdzie) :)

You Might Also Like

2 komentarze:

  1. Jeju piękna!!! proszę napisz czy takie robisz? słyszałam cos o stepelkach na paznokcie ale tylko mi się o uszy obiło :)

    OdpowiedzUsuń
  2. To nie stempelki, tylko normalna gazeta :) Większość moich wzorków tutaj to faktycznie stempelki, w których się lubuję :) A te są całkiem proste, na yt jest dużo filmików, jak zrobić gazetowe paznokcie - ja też mogę kiedyś wrzucić tu jakąś foto relację z ich powstawania :) Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :) Jeśli zadasz mi pytanie, odpowiem na nie pod danym postem ;)

Obsługiwane przez usługę Blogger.