TAG: Tell Me About Yourself Award

11:21 Mitsukki 4 Comments

Zasady:
-napisz kto przyznał ci nagrodę: Kayako
-napisz 7 przypadkowych faktów o sobie
-otaguj ileś blogerek


1.Uwielbiam pisać - nie chodzi mi tu bynajmniej o grafomańskie wypociny, ja lubię sam proces odręcznego pisania. Z tej okazji mam obsesję na punkcie piór, długopisów, atramentu (w ogóle wszelakich wyrobów papierniczych). Ciągle chcę nauczyć się kaligrafować, ale nie mogę się do tego zabrać ;)

2. Mam obsesję na punkcie demakijażu, wieczorem używam średnio 5 produktów tylko do tego celu :D

3. Od wieelu lat ćwiczę taniec irlandzki.

4. Przez większość swojego życia nie znosiłam wszelkiej aktywności fizycznej (nie byłam przy tym gruba, więc mogłam siedzieć na tyłku spokojnie ;) ). W tym roku zaczęłam mieć obsesję na punkcie ćwiczenia - zaczęłam chodzić na siłownię i ćwiczyć w domu :)

5. Uwielbiam uczyć się języków - znam angielski, francuski i łacinę, aktualnie uczę się chińskiego, niemieckiego i szwedzkiego (+ kontynuacja francuskiego), w przeszłości uczyłam się japońskiego i włoskiego, które zresztą wciąż mam w planach. Marzy mi się też czeski i fiński :)

6. Oglądam seriale. Maniakalnie. Naprawdę powinnam przestać, bo jest tego za dużo ;)

7. Uwielbiam Londyn. Bardzo bardzo. <3

Taguję:

You Might Also Like

4 komentarze:

 1. A ja jak mam pisac to pisze skrotami myslowymi i jak najprędzej chce to skonczyc, dlatego jak mam wszystkie notatki to jest cud :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje notatki to zazwyczaj małe dzieła sztuki, jest w nich WSZYSTKO, są super uporządkowane i odpowiednie rzeczy mają odpowiednimi kolorami zaznaczone (jednemu kolorowi odpowiada jedno znaczenie, brzydzę się chaosem :D) ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Że Ci sie chce! :D Nieporządek to moje 2 imie, ale mam teraz ładny segregator i tam mam ladne kolorowe kartki, ale i tak matme mam w polskim, a polski a angielskim :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja porządek mam TYLKO w notatkach :D Wszędzie mam straszny burdel, ale na punkcie notatek mam jakąś psychozę xDDD

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :) Jeśli zadasz mi pytanie, odpowiem na nie pod danym postem ;)

Obsługiwane przez usługę Blogger.